Srpen 2010

--Nový design--

30. srpna 2010 v 11:33 ♦Graphics♦
A je tu nový layout, za ktorý dakujem AyuminQe :)
Velmi sa mi páči
Potrebovalo to už konečne zmenu a ten moj bývali design bol hrozný
MKA ago starting LAX airport 24.8.2010

29. srpna 2010 v 9:40 ♦Paparazzi♦
Je to neuvěřitelné! Po dlouhé době se ukázaly fotografie Olsenek zachycené na letišti LAX :) Dost nechápu, tak jsem nedávno přemýšlela a přála si, aby se ukázaly společné fotky Olsenek a jsou ♥ Jsem strašně ráda. Moc jim to slušelo, byly dokonale oblečené :) Obě dvě, hlavně v černém!

imagebam.com imagebam.com imagebam.comAsh out of yoga class at Brentwood 21.8.2010

24. srpna 2010 v 10:45 ♦Paparazzi♦
Úžasné, jsem tak ráda, že se objevily candid naší Ashley. Odcházela v sobotu z jógy a byla pěkně oblečená. Nejvíce mě zaujaly ty sandálky a brýlky, a jelikož miluju prsteny, taky mě zaujal ten velký prsten ale je spíše takový jemnější a elegantní než nosí Mary-Kate :) Tak si užijte fotky, protože nikdy nevíme, kdy budou další od Ash ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

US Vougue 2010 september

24. srpna 2010 v 10:44 ♦Media♦
Pamatujete si dávné candid, jak byly Olsenky v zapršeném New Yorku s barevnými vlasy? Ne?  Záhada je totiž vyřešena xD Mary-Kate a Ashley byly společně fotit pro americký magazín Vogue na měsíc září shoot. Zatím se objevila jen jedna fotka ale je opravdu dokonalá. Mě se líbí, je to něco jiného ♥ První jsem myslela, že je na fotce jen MK, protože Ashley jsem naprosto vůbec nepoznala. Vypadá tam totiž úplně jinak a zdálky mě to oklamalo. Zblízka už jsem si všimla, že je to Ashleyv ale ta póza a ty prsteny, to je spíše styl Mary než Ash, takže se divím x) Ashley taková není ale strašně ji to sluší, více než MK musím uznat! Užijte si fotku ♥

imagebam.comMary-kate at LAX 16.11.2010

24. srpna 2010 v 10:42 ♦Media♦
Mary-kate bola 16.Augusta na letisku v LAX

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
Harpers bazar US 2010

24. srpna 2010 v 10:39 ♦Media♦
 jsem vám dávala tento nový shoot pro magazín Hapers Bazaar a nyní tu mám i scany :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Mary-kate on the rachning 11.8.2010

14. srpna 2010 v 10:22 ♦Actions Olsen♦
Mary Kate se zúčastnili tiskové konference v r. 2010 na módní Night Out Kick-Off, které se konalo na radnici - Modrý pokoj 11.srpna v New York City.
. Jak již bylo oznámeno, Kate a Ashley se Mary být přítomni na letošním Night módní Z událostí v noci z nákupů, které budou 10. září.

V obrázky vidíme Mary Kate s projektantem Lazaro Hernandez, a jiné se skupinou, která bude podporovat módy Night Out mezi návrháři a členy CEO.


Obrázku původního Klikněte pro zobrazeníObrázku původního Klikněte pro zobrazeníObrázku původního Klikněte pro zobrazeníObrázku původního Klikněte pro zobrazení

MKA v Harper bazar USA

14. srpna 2010 v 10:18 ♦Media♦
Mary Kate a Ashley zní nový časopis pro nadcházející září.

Harper je bazar nám přináší úvodník "Row" za účasti Mary Kate a Ashley.
Fotografie byly pořízeny Hedi Slimane a editace Melanie Ward.
. Z internetových stránek časopisu, jsme přední část článku, budeme i nadále přinášet si zde.MKA online obchod

14. srpna 2010 v 10:15 ♦Actions Olsen♦
Mary Kate a Ashley zahájila online obchod na webových stránkách svého oblečení Row.Začátkem tohoto roku, Mary-Kate a Ashley Olsen zahájila své rodící se TheRow.com velmi drahá online. Hoy, ellas la están llevando un paso más allá, con una boutique de comercio online vendiendo ropa y gafas de la marca. Dnes, oni jsou s ještě o krok dále s online obchodem boutique prodej oblečení a brýle značky.

"Nosotras no hacemos muchas compras en línea", admitió Ashley a Style.com. "Nechceme dělat mnoho nákupy online," Ashley přijaty k Style.com. "Pero pasamos mucho tiempo investigando otras tiendas en línea cuando desarrollamos nuestro sitio. Queríamos centrarnos en que hacer compras en línea en The Row sea fácil de usar y proporcione un nivel de tangibilidad que sentíamos que faltaba en la mayoría del mercado." "Ale my jsme strávili hodně času zkoumáním dalších online obchodech, když vyvíjíme naše stránky. Chtěli jsme se zaměřit na to, co dělat on-line nakupování na řadě je snadné použití a poskytují úroveň tangibility, že jsme cítili, chyběl ve většině trhu." El sitio, creado por Sweden Unlimited, muestra características detalladas de cada tema, así como cuadros cinematográficos para cada categoría de productos - chaquetas y abrigos sobre armarios antiguos, gafas de sol guardadas en cajones. Tato stránka, kterou vytvořil ve Švédsku neomezeně vlastnosti zobrazí detailní každého předmětu, stejně jako film rámy pro každou kategorii výrobků - Bundy a kabáty na antické armoires, sluneční brýle uložené v zásuvkách. Las hermanas hicieron hincapié en la usabilidad y funcionalidad, junto con un fresco centro estético - Mary-Kate cita Net-a-porter, su tienda en línea favorita, como una inspiración por su facilidad de navegación, servicio al cliente, y detalles. Sestry zdůraznil použitelnost a funkčnost, spolu s čerstvou estetické centrum - Mary-Kate jmenování Net-a-porter, váš oblíbený online obchod, jako inspirace pro jeho snadnou navigaci, zákaznický servis, a detaily.

"Queríamos que nuestros clientes tengan acceso a los 360 grados de puntos de vista de cada pieza de la colección y que puedas ver primeros planos de cada prenda", agregó Ashley. "Chtěli jsme našim zákazníkům přístup k 360 stupeň názory každého z nich do sběru a být schopen vidět close-up každého oděvu," řekl Ashley. "A veces hay una desconexión entre lo que una prenda se ve y se siente como en persona y la manera en que se presentan en una tienda en línea; hemos trabajado para eliminar eso." "Někdy tam je odpojit mezi tím, co oděv vypadá a cítí se jako v osobě a způsobu, jakým jsou prezentovány v online obchodě, pracovali jsme na odstranění, že."

Con el tiempo, la tienda crecerá hasta abarcar más categorías, incluyendo ropa para hombre. V průběhu času se bude ukládat růst, aby zahrnovala více kategorií, včetně oblečení pro muže. ¿Será que un día incluirá el primera bolso de The Row, tentadoramente mencionado durante la cita Resort? Mohl by to být, že jednoho dne zahrnují první pytel Row, provokativně zmíněna v průběhu jmenování Resort? "Hemos ido desarrollandolos cuidadosamente para asegurarnos de que salga exactamente a nuestras especificaciones y es justo lo que habíamos previsto", dijo Mary-Kate. "Byli jsme pečlivě stanoveny tak, aby přesně na naše požadavky a je jen to, co jsme očekávali," řekla Mary-Kate. "Para hacerlo bien toma tiempo, pero somos pacientes y estamos muy contentas por el resultado." "Aby to dobře nějakou dobu trvá, ale my jsme trpěliví a jsme velmi spokojeni s výsledkem."

Mary-Kate hides behind her coffee in New York City 9.8.2010

14. srpna 2010 v 10:10 ♦Paparazzi♦

Mary Kate byla viděna časně ráno 9. srpna prostoru, East Village v New York City.


Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku